Megoldott

Hatalmas gödör az út közepén

Ez a szép kis gödör a Gellérthegyen, a Somlói út közepén található. Köztudott, hogy errefelé nem csórók laknak, és ez így demokratikus: ne csak a szegények szenvedjenek a kátyúktól! Beleléptem, hogy látszódjon a mérete.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Somlói út 37b

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    A hétvégén erre bicikliztem, és örömmel tapasztaltam, hogy betömték a lukakat. Köszönjük!
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére