Megoldott

kidőlt poller

Kidőlt poller fekszik már napok óta a járdán a Bokréta utca 1-3 körül. Kérem kicserélni.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Bokréta u. 3

Hozzászólások

  • K. Edina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották :)))
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    "Nem döglött, csak pihen!" (Részlet a Papagáj jelenetből - Monty Python)
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Erős Iza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megáll a víz a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Komor Marcell utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félmunka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dési Huber utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére