Megoldott

Műanyaghulladék Goldmann György tér

Anonim Járókelő

Balesetből hátramaradt műanyaghulladék a Goldmann György térnél, a Petőfi hídról lehajtó sáv és a Műegyetem rkp. sarkán.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Goldmann György tér

Hozzászólások

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    ;-)
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére