Megoldott

Nyitott villanyoszlop

Az Örs vezér téri buszvégállomáson, a Zuglói oldalon, a 45-ös busz végállomásán lévő lámpaoszlop nyitva van. Hiányzik az ajtaja. Kérem, hogy pótolják, mert így nagyon veszélyes! Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere 359

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2018.03.21.-én megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hiba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Őszintén szólva nem néztem bele. De akkor sem jó így szerintem.
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs benne már delej, tavaly a BKV kikötötte valamennyit.
    Nem esztétikus, meg is dőlt, mert kitolatta egy busz.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fènyforrás nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Széchenyi István utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ugró Gyula sor (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Előfordult 2 lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Torma Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére