Megoldott

Hiányzó fa

Az Örs vezér téri buszvégállomáson, a Zuglói oldalon, a 82-es troli végállomásának végénél van egy üres rész, ahol régen egy fa volt. Most viszont semmi. Kérem, hogy ültessenek ide egy új fát. Szerintem egy picike elférne. Ha a vezetékek miatt pedig mégsem lehetséges, akkor ültessenek virágot. Vagy aszfaltozzák le.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere 359

Hozzászólások

  • Szabolcsi - Sutus Noémi hozzászólt a bejelentéshez.

    Éljen az aszfalt! :(
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Leaszfaltozták.
  • Otocolobus Manul visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0008180/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (27314)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájéko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    @Karikás András! Igen, még mindig ezen rugózok. Mivel a megálló területén van. Ha nem ültetnek fát, akkor rendezzék a burkolatot! Amire egyébként tettek is ígéretet, csak még nem valósult meg.
    Lehet,
    ...
  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    @Biciklis Anita! Még mindig ezen rugózol? De most tényleg. Ha annyira akarsz, ültwess pár tő virágot, és nézd meg, meddig marad meg. Max. két hetet jósolok nekik, utána a úhgyis kitapossák/ eltüntetik...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig semmi.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    De mi lesz az intézkedés? Egyébként ma még ugyanilyen volt.
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0008180/2018

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (27314)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves András

    A Bkv illetékessége esetén is a Bkk-nak kell küldeni a bejelentéseket, mert az alvállalkozókkal ők tartják a kapcsolatot és csak az ő közvetítésükkel adhat választ a Bkv.

    Jelen esetben...
  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Anita, hol olvasol olyan szót a kommentemben, hogy 'hülye'?
    Egyébként meg max. a BKV az illetékes, de az adminok mindig BKK-t írnak akkor is. :)
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyébként más is bejelentette, és milyen érdekes, neki azt válaszolták, hogy forduljon a BKK-hoz... https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/27921/ures-fahely
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a területen ők az illetékesek, akkor nekik kell intézni a pótlást. Hulladékgyűjtő edények esetében is volt már ilyen. Nem az FKF intézte, hanem a BKK. Persze lehet, hogy az önkormányzatnak kell. Ne...
  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Most nem azé', de a BKK mióta ültet fákat? Max. az önkormányzat, ha a Főkert nem vállalja...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha nem a Főkert az illetékes, akkor el lehetne küldeni a BKK-nak vagy az önkormányzatnak? Köszönöm!
  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    gyomtalanítás - Budafok Városház tér,

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Városház tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parlagfű,bálványfa sarj,gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére