Megoldott

Nyitott villanyoszlop

A lámpaoszlopról hiányzik az ajtó. Bárki belenyúlhat. Kérem, hogy pótolják! Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szentmihályi út 147-149

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2018.02. 12.-én megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hib
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötét az utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Rákospalotai körvasút sor (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hibás utcai lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Közvágóhíd tér (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Továbbra sincs közvilágítás a Daru-dombom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére