Megoldott

Összetört izé

Ha jól tudom ez a valami a gázművekhez tartozik. Sajnos valaki összetörte, cserélni kellene.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szentmihályi út 139-141

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ilyen.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jellegzetes gázszag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Posztógyár utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt gázfedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Németvölgyi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére