Válaszra vár

Újpesti "zöld"

Anonim Járókelő

Újpesten így néz ki a házak közötti park, egészen pontosan a Szigeti József utca 15. és 21. közötti "zöld" terület.

A park közepén egymás hegyén hátán parkolnak az autók, letarolva a zöldfelületet, füvet már egyáltalán nem látni itt.

A Závodszky sarkára most még egy társasházat is építeni akarnak, vicc az egész!
Az egész környék zsúfolt, igénytelen, rendezetlen, szabálytalan.

Kérem szíveskedjenek az áldatlan állapotokat megszüntetni.

Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szigeti József u. 15

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek már megvoltak. Sehol nem kaptam választ egyetlen levelemre sem...
  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    lehet írni kellene közvetlenül a polgármesternek, vagy önkormányzati képviselőnek
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek:
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékes Hivatal! Továbbra is várjuk a választ, hogy mi a tervük a jövőre nézve a terület áldatlan állapotával kapcsolatban. Azért ez már egy kicsit durva, ami itt folyik:
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére