Megoldott

Közlekedésbiztonság elleni bűncselekmény-muskátlival

Anonim Járókelő

Azt hittem rosszul látok, mikor ezt megláttam. Vajon az autósok is látják majd, ha lenő a muskátli?
Tudtommal ez közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény, bár nem vagyok szakértő.
De tényleg, ki volt az az eszement, aki KRESZ-táblák fölé (ilyen közel) helyezte fel a cseréptartó szerkezeteket? Virágkirakás közben senkinek nem tűnt fel, hogy eltakarják a táblákat? Senki nem szólt még ezért?
Ez csak egy kép, készíthetnék még elég sokat, csak a XXII. kerületben, például végig a Leányka utcán a Városház tér felé, ott mindegyik tábla fölé jutott egy zöldség.
Legyen szíves tehát az illetékes elnáspángolni magát és mielőbb elhárítani ezt a hibát! (Remélem nem minden kerületben van ilyen, így nem kell naphosszat fényképeznem.)

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, XXII. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A közlekedési táblákat takaró virágokat eltávolítottuk illetve úgy levágtuk, hogy a táblák látszódjenek.

    bejelentésüket köszönjük.

    Városüzemeltetési Iroda
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2708)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A XXII. kerületi Leányka utcában kihe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Ottmaradt oszloptartók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Kereszt utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    rosszul felszerelt parkolásgátlók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem tud kikanyarodni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére