Megoldott

Hiányzó/Összefirkált Üveglapok

Tisztelt Cím!

Pesterzsébeten az Ady Endre út (Topánka utca) elnevezésű buszmegállóban az utasváró egyik üveglapja hiányzik, a többire pedig ráférne egy alapos takarítás!

A Menetrendeket tartó táblák le vannak csúszva, hatalmas hézagok vannak köztük.

Kérem az utasváró rendbetételét, és a menetrendet tartalmazó táblák szemmagasságba való helyezését.

Képek: http://1drv.ms/1oDIeiW

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A legújabb fejlemény: Az utasváró eltűnt. Remélem lecserélik egy vadiújra!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2695)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A BKK Zrt. utasvárót nem gyárt, a töme
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az üveglap pótlása megtörtént!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túl hangos négyes metro

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Berzsenyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő mozgólépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont M (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt korlát

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zsivora park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére