Megoldatlan

Rendszeres piros lámpás áthajtás- veszélyes átkelés

A térképen jelzett helyszínen rendszeresen hajtanak át a piros lámpán az autósok, ráadásul nagy sebességgel. Azért kifejezetten nagy gond ez, mert a közeli általános iskolába sok iskolás itt kel át. Mondanom sem kell, mennyire veszélyes ez.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor u. 25c

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK - Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK - Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közrend"-ról "Egyéb"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK - Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK - Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • András Kakuk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére