Megoldatlan

Jég

A Kelenföld vasútállomás régi aluljárójának autópálya felőli részén található "szerpentin" ismét járhatatlan. A képeken látható, hogy igény az lenne rá, vannak nyomok. Érdekesség, hogy a lépcső ezúttal fel van szórva, ide miért nem jutott?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Alsó Beregszász út

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    Az időjárás és nem az illetékes oldotta meg a problémát ezért került megoldatlannal lezárásra.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban, de még mindig szeretném, ha az illetékes nyilatkozna, hogy miért nem takarítják soha ezt a szakaszt?
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    elolvadt azóta
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    régi járda veszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rétköz utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére