Megoldott

Kátyúk a Gyáli út és Határ út kereszteződésében

Anonim Járókelő

A Gyáli út és a Határ út kereszteződésében a villamossíneken lassan lehetetlen lesz átkelni autóval. A Gyáli úton befelé haladva, a Határ úti felüljárónál jobbra térve a közlekedési lámpa után egy pár villamossínen kell áthaladni, de ez egyre nehezebben megy, olyan hatalmas árkok húzódnak a sínek és az aszfalt között. A reggeli csúcsforgalomban ez jelentősen lassítja az autók áthaladását a kereszteződésen, hiszen mindenkinek szinte állóra kell fékeznie, és még így is hatalmasat csattannak a kerekek, ami kifejezhetetlen kárt okoz a kocsikban. A helyzet balesetveszélyes is, mert a még zöldnél a kereszteződésbe és a villamossínre hajtó autósok a rendkívül lassú áthaladás miatt nem tudják időben elhagyni azt. A megoldás csak a sínpár és az útburkolat teljes cseréje lehet az átkelőben, a javítgatásnak-foltozásnak ebben az esetben nincs értelme.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Tóth K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Teljesen elkészült.
  • Tóth K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkezdték felújítani. Megoldottra állítható. http://iho.hu/hir/leer-a-caf-ok-alja-150604
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (267)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a BKV Zrt. az átjáró javítását ideiglenes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Keller László hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra kellene küldeni ezt a problémát! Ez egyszerűen tarthatatlan, hogy minden reggel fennáll a tengelytörés veszélye, ha csak kicsit is gyorsabban megyek rá a sínekre!!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Túlzásnak tartom kijelenteni, hogy "az útkereszteződésben az útburkolati hibák javítását a BKV elvégezte", hiszen még most is tele van útburkolati hibákkal. Ahogyan írják, "egyelőre csak a balesetvesz...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunkhoz 2013. április 16-án érkezett elektronikus levelével kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az említett útkereszteződésben az útburkolati hibák javítását - a villamos vá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Vaskó Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Töketlen brigád, csak egymásra tudnak mutogatni, az emberért semmit sem tesznek!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! A helyzet azóta se változott, ma is majd kitörik a kerék áthajtáskor. De nem ez az egyetlen ilyen hely: alig van olyan vasúti átkelő a fővárosban, ahol ne lenne botrányos az átkelés. Gondolo...
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A Járókelő április 16-án elküldte a BKV Zrt-nek a bejelentést.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most vajon történik valami? A BKK-tól továbbküldték a BKV-nak? Vagy a Járókelő küldte el a BKV-nak? Gondolom a BKV-t nem zavarja, mert a villamos át tud menni rajta...
  • Vaskó Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    De ezt maguknak kéne megoldaniuk nem pedig bejelentés alapján, nem igaz hogy egyik kollégának sem szúrja a szemét..
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Remek válasz, ezek szerint a BKK és a BKV nincs beszélőviszonyban egymással?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A 9. kerület Határ út - 19.-20. kerület Nagykőrösi út - Illatos úti (bejelentésben Gyáli útnak nevezett ) csomópontban a kátyúk a villamos vágányzónában találhatók, melyet Társaságunk nem üzemeltet. A...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Soroksári út buszsáv hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Egyre nagyobb kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagyenyed utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére