Megoldatlan

korhadó megoldás

körübelül 1 éve készítették ezt az ideiglenes megoldást a Jókai utca sarkán, mostanra elkorhadt a fa burkolat.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Kék Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aszfaltozás sem jobb. Mi célt szolgál ez a valami?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú - Révay u. 10.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Révay utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    VI. kerület, Káldy Gyula 3. előtti úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Káldy Gyula utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére