Megoldott

Csarnok téri útburkolat - ismét romokban

Anonim Járókelő

Hello,

Budapest, IX.kerület Csarnok tér ma reggel így néz ki.
A díszburkolat több helyen fellazult, széttöredezett, hiányos.
A troli már jó ideje nem erre jár, de ennek ellenére az utat nem sikerült tartósan helyrehozni.

Üdv,

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés után 2-3 nappal megjelent pár munkás és a képen látható úthibákat kijavították, valószínűleg az Önkormányzat emberei voltak. Most már nincs balesetveszély, de díszburkolat több helyen fel...
  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A Csarnok tér megrongálódott díszburkolatával kapcsolatban tett bejelentésüket megkaptuk, melyre az alábbiakban reagálunk:
    A Csarnok tér burkolatának javítását ez idáig nem volt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére