Megoldott

Hiányzó pollerek

Hiányzik két poller az úttestet és a járdát elválasztó sorozatból. (Az aszfaltban látszanak a lukak)
Kérjük, pótolják őket, köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc krt. 45

Hozzászólások

  • Sági Katalin (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez hipergyors reakció volt! Köszönjük!
  • Járókelő Admin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Cila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére