Megoldott

illegális lom

Sajnos, odapakoltak megint valami nem odaillőt.
Köszönjük a segítséget.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tompa u. 20

Hozzászólások

  • Sági Katalin (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Bárki is volt a "tettes" a takarításban, a lom eltűnt :-) Köszönjük!
  • Járókelő Admin elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Járókelő Cila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére