Megoldott

Hiányzó Üveglapok - Ady Endre utca (Topánka utca)

Tisztelt Cím!

Pesterzsébeten az Ady Endre utca (Topánka utca) [Csepel felé] elnevezésű buszmegállóban lévő utasváró üveglapjai hiányosak, 3 üveglap hiányzik.

Képek: http://1drv.ms/1o06bR7

Kérem, pótolják a hiányzó üveglapokat!

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!
Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2644)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A tömegközlekedési megállóhelyeknél tal
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az üveglapok pótlása megtörtént!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére