Megoldatlan

Beszakadt aknafedél

A térképen jelölt helyen a járdán lévő akna fedele beszakadt. Nem láttam rajta jelzést, a mellette lévőn mintha a régi matáv logó lenne.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szerb Antal u. 11

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották a problémát?
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fábry Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére