Megoldatlan

Használhatatlan járda rész

Az Árpád fejedelem buszmegálló (Délpesti autóbusz garázs irányába) mögötti járda rész használhatatlan mivel a Táncsics Mihály út 3-5 számú telkekről annyira kilóg a növényzet, hogy nem lehet ott rendesen elmenni. A másik ok pedig az, hogy eső idején pont megáll a víz a járda és a homokos rész között (tele sárral és falevéllel), így szintén teljesen járhatatlan az a szakasz.

Probléma helyszíne
Budapest Táncsics Mihály út 3

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy kép.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy kép.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kapaszkodót igénylő közterületi lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Akácvirág utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lépcsőkapaszkodó hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére