Megoldott

Megdőlt oszlop

Megdőlt az oszlop a bicikliútnál.

Probléma helyszíne
Budapest Bakancsos u. 8

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyreállították.
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Tájékoztatjuk, hogy a Fővárosban a forgalomtechnikai eszközök fővárosi kezelésűek, illetve üzemeltetésűek, ezért illetékességből a bejelentést kérjük szíveskedjenek a Budapest Közút Z...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás burkolati felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mechwart liget (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ellenirányú kerékpárforgalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére