Megoldatlan

Hiányzó járda rész

A Bakancsos utca Újlak köz sarkán hiányzik a járda egy szakaszon. Egész pontosan a Spar parkolónál, a Spar és a Bakancsos utca között.

Probléma helyszíne
Budapest Újlak köz

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt mostanra sikerült megcsinálni.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még most is ilyen.
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ilyen. Megoldatlan.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben foglaltakat kivizsgáltuk. A tárgyi járdaszakasz megépítésére pénzügyi fedezet függvényében kerülhet sor. Szíves türelmét kérjük addig is!

    Üdvözlettel:

    Sajtó és k...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ilyen.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Másik nézetből.
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem ezt végre tényleg megcsinálják majd.
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét a járda hiányára vonatkozóan.
    A járda építését előjegyzésbe vettük, amelyre időjárás és pénzügyi fedezet függvényében kerülhet sor.
    A kivitelezés elvégzéséi...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy kép.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kapaszkodót igénylő közterületi lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Akácvirág utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lépcsőkapaszkodó hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére