Megoldott

Rakodás buszmegállóban

A megállóban található kisboltba árut szállító furgon reggelente rendszeresen úgy parkol - félig a járdára állva - hogy ezzel akadályozza a BKV buszokat a megállóba történő beállásban.
Mivel a busz nem tud rendesen beállni a megállóba, ezért a busz mellett sem tud rendesen haladni ilyenkor a jármű forgalom.
Kérem, hogy az illetékes hatóságok intézkedjenek a problémával kapcsolatosan.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Karcsi,

    1. De miért a saroktól 5 méteren belül félig a járdára állva?!
    2. Igen, csak ehhez a busznak kanyarodás közben sávot kell váltania, ami nem egyszerű mutatvány, ezért meg kell állnia a
    ...
  • Darázs Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanúgy ugyanott pakolt az öreg ma reggel és tegnap reggel s.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Munkatársaink rendszeresen járőröznek a II. kerületi Fő utcában is. Amennyiben szabálysértést tapasztalnak, a jogszabályoknak megfelelően intézkednek.

    Természetesen az említett helyszí...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Darázs Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    6. a cím: Fő utca. Esetleg Bem tér, de semmi esetre sem Vizivárosi tér. Ez utóbbi tévedés erősíti bennem a gyanút, hogy a bejelentő esetleg egyike azon trükközőknek, kik a Bem téren keresztül próbálna...
  • Darázs Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    1. Valahol meg kell állni pakolni

    2. A busz mellett simán elfér a forgalom

    3. A kisboltos pakolásában jobban szúrja a szememet a járdára való részleges felparkolás

    4. Ha a járdát szabadon hagyja, t...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Tófalvy Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére