Megoldott

Az egész utca kátyus...

Ez az az eset, amikor a fényképek mindent elmondanak... :(

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Régi Lakó: "Nézzék el: nincs türelmem végig keresni, hogy hányszor és hány bejelentés és fénykép készült a most is bemutatott utcákról, amelyekben Guiness rekordnyi kátyúk alakultak ki mind méretben,...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Az utca kátyútlanítása látszólag elkészült: be lehet írni a sikerjelentésekbe, de kérem, hogy előtte nézzék meg a "...de mi került ezen ennyibe?..." című bejelentést és képeket.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Az odahordott kupacok szét lettek teríve és ma délelőtt elkezdték hengerelni is....
    A végeredmény a fontos, mert jelenleg egy kissúlyú szgk. is széttúrja a feltöltést, nem beszélve arról, ha rámegy a...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentett problémát NEM OLDOTTÁK MEG!!! Töménytelen kátyúról volt szó és kép és most van 2 kupac nem tudom milyen anyag. Megoldva, akkor lesz, ha az utca kátyú nélkül járható! Mi nem érthető ezen?...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami ma elkezdődött. Két teherautónyi anyaghalom van az úton és láthatóan elegyengették illetve feltöltötték a nagy gödröket.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük a hozzánk érkezett észrevételét. Az út javítása már folyamatban van.
    A kivitelezés befejezéséig kérjük szíves türelmét.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2639)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentést továbbítottuk az 517. u...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére