Megoldott

Elhagyott, szabálytalanul parkoló autó

szabálytalanul parkoló, rég óta nem mozdított autó. baleset veszélyes a téli időszakban a szemközti garázsok használata miatta (jeges úton nekicsúszhat)

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Gyimes u. 11

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, megoldódott idő közben!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem érkezett válasz, a Hegyvidéki Rendészetnek addig kétszer küldtük meg, most újra megküldjük.
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    volt esetleg visszajelzés ezzel kapcsolatban?Az autó azóta is ott áll. Köszönjük szépen
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Melinda út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kisajátított parkolo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Határőr út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetes autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Határőr út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére