Megoldatlan

Ferdén növő kisfa

Kérem a T. Illetékeseket, hogy a fát szíveskedjenek megtámasztani.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gergely u. 87

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Most is ugyanaz a ferde fa van itt.
  • Sz. V. visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Az Ön által jelzett problémát jelzem az illetékes kollégáknak, akik hamarosan megteszik a szükséges lépéseket a probléma javítása érdekében!
    Köszönjük észrevételét!

    Üdvözlettel:

    Tronk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!Köszönettel megkaptuk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!Köszönettel megkaptuk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni az Auchannak. Nem történt még semmi.

    Köszönöm.
  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!Köszönettel megkaptuk e-mail üzenetét.A feldolgozásáig szíves türelmét kérjük.Tisztelettel:Auchan Magyarország K...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Auchan"-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Annyi történt, hogy a fa szépen kizöldült, és most az egyik ága szerencsétlenül belóg a parkolóba, zavarva az autókból való ki- és beszállást.

    Viszont áprilisban bezárt a CBA, és Auchan nyílt helyett...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták azóta?
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A 26376 sz. bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatom:
    Helyszíni szemle keretein belül megállapítottuk, hogy a bejelentésben szereplő fa magánterületen található,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Óriásdarázs fészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Salgótarjáni utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fák/ zöld növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gém utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Fogadó utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére