Megoldott

Opel Astra parkol a csepeli bringaúton

Hetek óta kerülgetek biciklivel egy láthatóan rohadófélben levő Opel Astrát, melyet a bringaút egyik sávján hagyott tulajdonosa. Nagyon útban van, viszont nem akad senki, aki elvinné innen az autót.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 50

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sebestyén Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    ELVITTÉK! Ma már nem állt ott az autó. Fotót ugyan nem készítettem a tetthelyről, majd legközelebb.
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi, hogy bejelentetted, én is pont aznap akartam jelenteni.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Sebestyén Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Közterületfenntartó Zrt. (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére