Megoldott

Kerepesi út 27/a

A jelzett címen a sövény, ill. az abból kilógó gyomnövények a járdát erősen leszűkítik.
Kérjük a növényzet karbantartását.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kerepesi út 29b

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A Kerepesi út 27/a előtti űrszelvénybe érő sövény nyírását 2014. 08. 06-án Társaságunk elvégezte.

    Köszönettel:

    FŐVÁROSI KERTÉSZETI
    NONPROFIT ZRT.
    BVK HOLDING tagja
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2619)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A kifogásolt zöldnövényzet nyesését me...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A BKK-nak továbbítva!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Üzemeltető!
    Tájékoztatom, hogy a Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöléséről szóló 32/2012. (XII. 29.) Korm. rendelet alapján a fenti útszakasz n...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Trásy Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fatuskók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2 problémás "farács" a Rákóczi téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére