Megoldatlan

Cinkotai út XVI. kerület

A XVI. és XVII. kerületi Cinkotai út és annak folytatása, a Simongát utca borzalmas állapotban van! Méteres kátyúk vannak rajta egymás után sorban. Akkora lyukak és buckák vannak az útnak nevezett valamin, hogy a 70-es táblán csak nevetni lehet, mert ha 30-nál többel megy az ember, akkor szétesik az autó. BKK busszal pedig még halálosabb, mivel a busz ezen a ramaty úton is száguldozik. Felér egy hullámvasúttal és agyrázkódással. Az első képen pirossal jelzett szakasz (ami még a XVI. kerülethez tartozik) a legrosszabb.

Egy korábbi bejelentés alapján (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/4514/eletveszelyes-utszakasz) 2015-ben(!) ezt írta a BKK ügyfélszolgálata: "A XVI. ker. Cinkotai út burkolatának állapota előttünk is ismert, ezért szerepel Táraságunk 2013-2017. közötti időszakra vonatkozó útfelújítási programjában, 2016. évi tervezéssel, 2017. évi kivitelezési időponttal."

Érdekelne, hogy miért nem készült el a felújítás, és mire költötték inkább a pénzt?! Az említett szakaszt 2006-ban újították fel utoljára. A Google maps képek 2012-esek. Azóta a helyzet százszor rosszabb.

Továbbá a második képen jelzett szakaszon (Erdei bekötőút buszmegálló és Nógrádverőce út között) jó lenne, ha egy járdaszakaszt is kiépítenének, mivel a buszmegállóból a Naplás-tóhoz érkező túrázók jelenleg az úttest szélén kell, hogy eljussanak a túraútvonalig. Ez életveszélyes! Főleg sötétben és úgy, hogy az autósok a lyukakat kerülgetik. Nyáron kifejezetten sokan jönnek erre kirándulni kocsi nélkül (busszal).

Probléma helyszíne
Budapest Cinkotai út

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Katasztrofális ez az út. Budapest szégyene.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Néhány napja ismét arra buszoztam. Már messziről lehetett látni, hogy dolgoznak az úton. Ami egész pontosan azt takarta, hogy egy ember állt az út közepén, és egy zsákból a kb. méterenként lévő kátyúk...
  • Járókelő Admin hozzászólt a bejelentéshez.

    A videó az út állapotáról:
    https://youtu.be/wo72eNv8UUA
  • S-N Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Anita! Ha hozzászólásba elküldöd a videó youtube linkjét akkor be tudjuk illeszteni. Üdv
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    2018 második fele? Vagyis idén ebből megint nem lesz semmi...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Készítettem ma egy videót az útról. Valahogy fel tudom tölteni?
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0001934/2018

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (26182)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Máshol sem jobb a helyzet.Zuglóban az októberben bejelentett kátyúkat sem csinálták meg.Polgármesternek írtam majd jött egy sablon szöveg.
    Tisztelt Bognár András!

    A Zuglói Városgazdálkodási Közszolgá
    ...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez vajon hány évet jelent? Ja, hogy nincs információ!... Akkor az milyen rövidtávú terv?? Egyébként is imádom, amikor valakit kérdőre vonnak, és az elkezd másokra ujjal mutogatni. Ezt se csinálják meg...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által bejelentett XVI. kerületi Cinkotai út felújítása szerepel a Budapesti Közlekedési Központ rövidtávú terveiben. A megvalósulás elmaradásának okáról és a kivitelezés
    meg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    http://www.hirek17.hu/2017/utfelujitasok-2018-ban/

    Ebben is említik a cikk végén.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves István! Ezt hol hallotta? Sajnos miután már egyszer megígérték, én a hiszem, ha látom elvet vallom.
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha minden igaz, idén végre felújításra kerül. Legalábbis "folyosói" pletykák szerint.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor kérem, hogy továbbítsák a Budapest Közút Zrt. részére az észrevételt. Köszönöm!
  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Biciklis Anita! Az Ön által megjelölt útszakasz a Budapest - Közút Zrt tulajdonában , és üzemeltetésében van , ezért továbbítani szíveskedjen nekik a bejelentést. Köszönettel, Molnár László
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanígy maradt el a Bökényföldi út/Rákosligeti határút felújítása is.
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Google 2012
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Google 2012
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Google 2012
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Google
  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Mélyülő kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    10
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rácz Miklós
    Gombosi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére