Megoldatlan

Nálunk megállt az idő.

Kedves Járókelő.hu!
Hónapok óta rossz az utcai, buszmegálló mellett kihelyezett óra. Minden nap reménykedünk hátha megjavítják de hiába. Sok embernek okoznának örömet ha sikerülne elindítatni. Mi azt sem tudjuk kihez fordulhatnánk. Előre is nagyon köszönjük az intézkedésüket.
Üdv: Drégelyvár utcai lakók

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, XV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért az csúnya, hogy egy éve be lett jelentve és azóta sem történt semmi! HAHÓ VAN ITT VALAKI!
  • Góz Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézést kérek az OFFért, de félig-meddig a témához kapcsolódik.
    Csak itt a honlapon blődség lenne bejelentést írni ezzel kapcsolatban.
    Helyszín a Skála Metró a Nyugati Pályaudvarnál. Illetve már lehe
    ...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Zupka Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Személyes lomtár a tér közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széthagyott bevásárló kocsik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Lidl
    Nyírpalota út (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leesett kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kolozsvár utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére