Megoldott

Eldugult csatorna

Az utcában lévő legtöbb csatorna el van dugulva. A fotón látható különösképpen.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • András Lakatos hozzászólt a bejelentéshez.

    A csatornát minden bizonnyal megtisztították!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • András Lakatos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Javítandó tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó vízelzáró fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pajkos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére