Megoldott

Kossuth Lajos utcai buszmegálló tába (194,199)

Tisztelt BKK!

A 194-es Kossuth Lajos utca (Határ út felé) buszmegálló oszlopa kissé ferde, a rajta lévő táblák pedig el vannak forgatva.
Kérem, a táblák megfelelő irányba történő forgatását!
Képek: http://1drv.ms/1jV6ltH

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!
Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A szükséges intézkedések elvégzése valóban megtörtént, még az egyik menetrend tartó tábla cseréjét is elvégezték, amelyik megbontott állapotban volt. :)
    http://1drv.ms/1o4f3ku
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2607)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Illetékes munkatársaink megteszik a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hogy áll a klímaberendezés? 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rumbach Sebestyén utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére