Megoldott

parlagfű

a frissen elkészült útfelület mellett a parkosítás nem épp a legjobb...

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Lajos hozzászólt a bejelentéshez.

    a jelzett helyen a parlagfű le lett kaszálva...
    köszönöm!

    :)
  • Járókelő Lajos hozzászólt a bejelentéshez.

    reggel láttam, dolgoznak az Urak a problémán...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Lajos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ősz utcai kutyafuttató

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhanyagolt kiskert

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére