Megoldott

Kidőlt tábla

Sziasztok! II.kerulet Akadémiánál levő gyalogátkelőhelyen ki van döntve egy tábla ami igen balesetveszélyes..köszi ha továbbítjátok

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 10

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Adminverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentői visszajelzés alapján az oszlop + tábla újra áll.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sipos Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Budakeszi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Budakeszi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére