Megoldatlan

Gyér közvilágítás a Gödöllői utcánál

Fejlemény -
Németh István hozzászólt a bejelentéshez.
2018. február 11. 10:11
Itt sem történt semmi. A BDK nem tudom mire válaszolt, a helyzet ugyanúgy megoldatlan, a közvilágítás katasztrófa, az utasvárósban sem működik a világítás.
_________________________________________________________________________
Zuglóban, az amúgy is sok problémával küszködő Vezér utcában a Gödöllői utca kereszteződésénél lévő gyalogosátkelő-helynél, illetve a 82-es trolibusz Uzsoki kórház irányú megállójánál szinte teljes sötétség uralkodik.
Ez most a téli időszakban különösen veszélyes, ugyanis még javában a csúcsidőben már sötét van. A probléma megoldására, "sajnálatos módon" több fővárosi cég együttműködésére is szükség lesz. És lehet ezen bukik majd az egész dolog el...

A színes keretek jelentései a csatolt fotón:
- PIROS : ELMŰ(?) oszlop, BDK közvilágítás
- ZÖLD: BKV oszlop
- SZÜRKE: világítás nélküli problémás terület
- LILA: JCDecaux utasváró, ahol a világítás évek óta nem működik

Amit szeretnék, hogy a zölddel jelölt BKV-s oszlopokra, vagy külön telepítve legyen a megállóban közvilágítás. Bár manapság túlbonyolított minden, de anno a Mogyoródi út és az Egressy út közötti szakaszon a BDK a BKV tartó oszlopaira szerelte a közvilágításhoz használt Tungsram-Schreder Z1 típusú lámpatesteket. Ez így itt is megoldható lehetne.

Javaslok egyébként egy helyszíni bejárást sötétedés után is. Zuglói Önkormányzat, BKV, BDK, ELMŰ, BKK, Budapest Közút, stb... hasznos lenne!

Remélem lesz megoldás, mert a jelenlegi helyzet nem elfogadható.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 100

Hozzászólások

  • S-N Szabolcs lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentő jelzése alapján a közszolgáltató nem fogja megoldani a felmerült problémát.
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Lezárható, a BDK csak értetlenkedik. Velük sem lehet egyről a kettőre lépni.
  • Járókelő Admin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a kollégáink mindent rendben találtak.

    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    3 hónap alatt a BDK értelmezhetetlen válaszán kívül itt se történt semmi.
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Sokat csal a teló kamerája... sötét van még mindig
  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S-N Szabolcs megváltoztatta a bejelentés leírását "Zuglóban, az amúgy is sok problémával küszködő Vezér utcában a Gödöllői utca kereszteződésénél lévő gyalogosátkelő-helynél, illetve a 82-es trolibusz Uzsoki kórház irányú megállójánál szinte teljes sötétség uralkodik. Ez most a téli időszakban különösen veszélyes, ugyanis még javában a csúcsidőben már sötét van. A probléma megoldására, "sajnálatos módon" több fővárosi cég együttműködésére is szükség lesz. És lehet ezen bukik majd az egész dolog el... A színes keretek jelentései a csatolt fotón: - PIROS : ELMŰ(?) oszlop, BDK közvilágítás - ZÖLD: BKV oszlop - SZÜRKE: világítás nélküli problémás terület - LILA: JCDecaux utasváró, ahol a világítás évek óta nem működik Amit szeretnék, hogy a zölddel jelölt BKV-s oszlopokra, vagy külön telepítve legyen a megállóban közvilágítás. Bár manapság túlbonyolított minden, de anno a Mogyoródi út és az Egressy út közötti szakaszon a BDK a BKV tartó oszlopaira szerelte a közvilágításhoz használt Tungsram-Schreder Z1 típusú lámpatesteket. Ez így itt is megoldható lehetne. Javaslok egyébként egy helyszíni bejárást sötétedés után is. Zuglói Önkormányzat, BKV, BDK, ELMŰ, BKK, Budapest Közút, stb... hasznos lenne! Remélem lesz megoldás, mert a jelenlegi helyzet nem elfogadható."-ról "Fejlemény - Németh István hozzászólt a bejelentéshez. 2018. február 11. 10:11 Itt sem történt semmi. A BDK nem tudom mire válaszolt, a helyzet ugyanúgy megoldatlan, a közvilágítás katasztrófa, az utasvárósban sem működik a világítás. _________________________________________________________________________ Zuglóban, az amúgy is sok problémával küszködő Vezér utcában a Gödöllői utca kereszteződésénél lévő gyalogosátkelő-helynél, illetve a 82-es trolibusz Uzsoki kórház irányú megállójánál szinte teljes sötétség uralkodik. Ez most a téli időszakban különösen veszélyes, ugyanis még javában a csúcsidőben már sötét van. A probléma megoldására, "sajnálatos módon" több fővárosi cég együttműködésére is szükség lesz. És lehet ezen bukik majd az egész dolog el... A színes keretek jelentései a csatolt fotón: - PIROS : ELMŰ(?) oszlop, BDK közvilágítás - ZÖLD: BKV oszlop - SZÜRKE: világítás nélküli problémás terület - LILA: JCDecaux utasváró, ahol a világítás évek óta nem működik Amit szeretnék, hogy a zölddel jelölt BKV-s oszlopokra, vagy külön telepítve legyen a megállóban közvilágítás. Bár manapság túlbonyolított minden, de anno a Mogyoródi út és az Egressy út közötti szakaszon a BDK a BKV tartó oszlopaira szerelte a közvilágításhoz használt Tungsram-Schreder Z1 típusú lámpatesteket. Ez így itt is megoldható lehetne. Javaslok egyébként egy helyszíni bejárást sötétedés után is. Zuglói Önkormányzat, BKV, BDK, ELMŰ, BKK, Budapest Közút, stb... hasznos lenne! Remélem lesz megoldás, mert a jelenlegi helyzet nem elfogadható."-ra.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt sem történt semmi. A BDK nem tudom mire válaszolt, a helyzet ugyanúgy megoldatlan, a közvilágítás katasztrófa, az utasvárósban sem működik a világítás.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2017. 12.11.-én megtörtént.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hiba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "JCDecaux"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "JCDecaux"-ra.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vibráló lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Klauzál utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére