Válaszra vár

Zöldterületen parkolás

Anonim Járókelő

Újpesten a Szigeti József utca 2-4. számmal szemben, a focipálya melletti füves terület jelenleg így néz ki a rendszeresen fűre parkoló autóktól.
A füves terület fele már tönkrement, minden nap több autó parkol és hajt át rajta, főleg akkor amikor az iskolába és az óvodába hozzák a gyerekeiket a lusta és a szabályokat teljesen figyelmen kívül hagyó szülők.
A területre a BEHAJTÁS TILOS minden irányból!

Szeretném kérni az illetékes hatóságokat, hogy legyenek szívesek a területet rendbe tenni (füvesítés) és fizikailag megakadályozni az autók behajtását és főleg a fűre parkolását. Pár egyszerű poller vagy fakaró, esetleg virágládák megfelelnének a célnak, nem nagy összeg...........

A közterlet felügyelet nem tud (és néha nem is akar) az ügyben tenni semmit, többször lett nekik jelezve a probléma, mind írásban, mind telefonon. Volt olyan, amikor a felügyelő azt mondta "hogy nézne ki ha most elkezdeném büntetni a füvön parkoló szülőket?".......... Brühühüü
Na szóval inkább a közterület felügyeletet hagyjuk, nem ők fogják a problémát megoldani, a nap 24 órájában nem álhhat itt egy (a szabályokat betartatni kívánó) munkatársuk...

Köszönettel veszem ha segítenek a probléma megoldásában és a terület rendezésében.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szigeti József u. 2-4

Hozzászólások

  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    További fényképek:
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gondozatlan sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szilágyi utca 4346 (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fapótlás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Gábor
    István út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére