Megoldott

Brutálisan megrongált telefonfülke

Tisztelt Magyar Telekom!

Csepelen a Kossuth Lajos utca 130 közelében lévő telefonfülkét elég csúnyán megrongálták, több üveglapját is ripityára törtek. Szörnyű látvány. Kérem, gondoskodjanak rendbetételéről.

Képek: https://onedrive.live.com/redir?resid=BB8318FCFDE241C1!2469&authkey=!ADsHjX8MiwzEQLM&ithint=folder%2c.jpg
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.420511,19.067267,3a,44.6y,118.14h,81.31t/data=!3m4!1e1!3m2!1spF-mntMD6Dn652NQiRUlmg!2e0

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!
Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A fülke rendbetétele megtörtént!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére