Megoldatlan

Sötét utcaszakasz

FRISSÍTÉS 2018.10.25.:

A kerület több utcájában, illetve ebben is LED-esre cserélték a lámpatesteket, ezzel a kérdéses utca valamivel világosabb lett, de még mindig nem eléggé. Az általam bejelölt oszlopokra még nem kerültek lámpák, ezért megkérdezném az önkormányzatot, hogy halad az új lámpák kiépítésének ügye a kérdéses oszlopokra.

--------------

A Vécsey utca Szondi és Kuruc utca közti szakaszán nincs közvilágítás. A környező utcákban, illetve a Vécsey többi szakaszán minden oszlopon van világítás, de az ezen a szakaszon lévő két oszlopon nincs. Az itt lakók mozgásérzékelős lámpákat szereltek házaikra, hogy lássanak valamit azok, akik az utcán vannak.
Kérem, szereljenek fel lámpákat erre a két oszlopra is!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Vécsey u. 93

Hozzászólások

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Örülök neki :)
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    El se hiszem, de felszereltek pár új lámpát az általam megjelölt oszlopokra és fényárban úszik az utca!
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is megoldásra vár.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is megoldásra vár.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kérelmében szereplő pontokat felvettük a közvilágítás bővítési listánkra, melyet a BDK Kft-vel egyeztetünk.

    Kérem szíves türelmét.

    Tisztelettel:
    Budapest Főváros XX. Pesterzs...
  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • Dobos Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XX. kerület"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok! El kellene küldeni az önkormányzatnak is a bejelentést, hogy mi a helyzet. Ők válaszoltak a legutóbb is.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "A Vécsey utca Szondi és Kuruc utca közti szakaszán nincs közvilágítás. A környező utcákban, illetve a Vécsey többi szakaszán minden oszlopon van világítás, de az ezen a szakaszon lévő két oszlopon nincs. Az itt lakók mozgásérzékelős lámpákat szereltek házaikra, hogy lássanak valamit azok, akik az utcán vannak. Kérem, szereljenek fel lámpákat erre a két oszlopra is!"-ról "FRISSÍTÉS 2018.10.25.: A kerület több utcájában, illetve ebben is LED-esre cserélték a lámpatesteket, ezzel a kérdéses utca valamivel világosabb lett, de még mindig nem eléggé. Az általam bejelölt oszlopokra még nem kerültek lámpák, ezért megkérdezném az önkormányzatot, hogy halad az új lámpák kiépítésének ügye a kérdéses oszlopokra. -------------- A Vécsey utca Szondi és Kuruc utca közti szakaszán nincs közvilágítás. A környező utcákban, illetve a Vécsey többi szakaszán minden oszlopon van világítás, de az ezen a szakaszon lévő két oszlopon nincs. Az itt lakók mozgásérzékelős lámpákat szereltek házaikra, hogy lássanak valamit azok, akik az utcán vannak. Kérem, szereljenek fel lámpákat erre a két oszlopra is!"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerület több utcájában, illetve ebben is LED-esre cserélték a lámpatesteket, ezzel a kérdéses utca valamivel világosabb lett, de még mindig nem eléggé. Az általam bejelölt oszlopokra még nem kerülte...
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Radnai Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy az Önkormányzat hivatalból fel fogja kérni az ELMŰ-t, illetve a BDK-t a közvilágítás kiépítésére.

    Addig is kérjük szíves türelmét!

    Tisztelettel:

    Radnai Dóra...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XX. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését 2018. június 1-én megkaptuk, miszerint az ön által jelzett területen nincs közvilágítás kiépítve.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam arról, hogy a közvilágítással kapcs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Radnai Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Tájékoztatjuk, hogy a közvilágítás kiépítése nem tartozik az Önkormányzat hatáskörébe, ezért az ügyet kérjük továbbítsák az illetékes BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. felé.

    T...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XX. kerület"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem történt változás.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták azóta?
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok! Kérlek tegyétek fel a sötétben készült képeket is, hiszen azokon van a lényeg.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A sötét képeket miért nem engedi feltenni?
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    5
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    4
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    3
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    2
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    1
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Albert utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Székelyhíd utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Pesterzsébet, Ady Endre tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére