Megoldott

Buszmegálló

A 66-os, 148-as, 123-as buszok Kossuth Lajos utca (Mártírok útja) megállójában a járdaburkolat hiányos, és a szegélye egy darabon letört.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Mártírok útja 64

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma jelenleg még nincs megoldva.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XX. Mártírok útja 64. szám előtt buszmegállóban lévő burkolat hiba javítására a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel:
    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési Osztály

    ____
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére