Megoldott

jarda burkolat hiányzik

hianyos jarda a rozsakert és a pusztaszeri korond kozott

Probléma helyszíne
Budapest Gábor Áron u. 65

Hozzászólások

  • Sági Katalin (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kálmándy Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    a járdát még a bejelentés napján lebetonozták
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • Kálmándy Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére