Megoldott

hianyos jarda darab

a fillér u 90-92 kozotti szakaszon balesetveszelyís kitoredezett jarda van

Probléma helyszíne
Budapest Fillér u. 92

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kálmándy Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    már Rendben van
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • Kálmándy Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére