Megoldott

Hiányzó Menetrendek - Szebeni utca (71,151)

Tisztelt BKK!

Csepelen, a Szebeni utca (Kőbánya felé) nevű buszmegálló menetrend tartó táblájából hiányzik a 71-es és a 151-es menetrendje. Kérem, gondoskodjanak pótlásáról!

Képek: https://onedrive.live.com/redir?resid=BB8318FCFDE241C1!2460&authkey=!AGTxlogU4675nus&ithint=folder%2c.jpg

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!
Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2542)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett, hiányzó menetrendeket 2014...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Csepel HÉV-állomás (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére