Megoldott

Meglovasított 171-es menetrend

Tisztelt BKK!

A 171-es Görgey Artúr tér (Csepel, Horgásztanya felé) nevű buszmegálló menetrend tartó táblájából ellopták a 171-es menetrendjét.
Kérem, intézkedjenek a pótlásról!

Képek: https://onedrive.live.com/redir?resid=BB8318FCFDE241C1!2448&authkey=!AFfrLnievgiiTOY&ithint=folder%2c

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2539)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Illetékes munkatársaink 2014. júliu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Menetrend pótlása megtörtént!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Csepel HÉV-állomás (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére