Megoldatlan

Zárva a kapu

Hiába festettek fel új zebrát, építettek új rámpát az alsó rakpartről és szedték két részre a kutyafuttatót, a Szent István park új rakparti bejárata fél éve zárva.
A múltkor kerekesszékkel jöttünk direkt erre, és vissza kellett fordulni a lakat miatt. Azóta láttam már babakocsis anyukákat, akik csapatosan, vagy egyéniben is átmentek a zebrán, majd lepattantak a zárt kapuról.
Nyissák ki, ennek semmi értelme!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István park 10

Hozzászólások

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Mit jelent a biztonságos használat? Miben más ez a zebra, mint a többi?
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az alábbi információt kaptuk a Fővárostól: 2018. január 22-én a járókelőhöz a Főkert NZrt. válasza/tájékoztatása megérkezett, mellyel egyidőben a járókelőt is tájékoztatták.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-7722/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztály
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Főkert válasza: A Carl Lutz rakpart felujításához kapcsolodóan a zebra kialakításánál a biztonságos használatot nem teremtették meg, ebből kifolyólag a tulajdonos nem engedi a gazdasági bejárat megnyitását.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parlagfu

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szent István körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére