Megoldott

Buszmegálló ülőfelülete hiányzik

T. Cím!

Astoria M-nál, a Rákóczi úti buszjáratok Buda irányú megállójából a mai napon eltűnt az ülőfelület.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 2-4

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült
  • Nagy Jenő visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • JCDecaux válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A vasárnap (11.05.) történt balesetben megrongálódott váró helyreállítása folyamatban van, ami a szerkezet legyártásának ideje miatt a hónap végén várható.

    Üdv:

    Simon KOVÁC
    Műszak...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Nagy Jenő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: ata K
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Munkás utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Igénytelen tájékoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Légkondicionálás hiánya a buszon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére