Megoldott

Eltakarítatlan levél kupacok

Hónapok óta gyűlik a levél és egyéb hulladékok a Spar mellett.
Mikor számíthatunk ennek elszállítására?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dagály u. 2

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Szemét"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • P Claudia hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap eltakarították a területet végre
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • P Claudia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szatyorfa az MKB tövében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gács utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott háztartási nagygépek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Újpest (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére