Megoldott

Eldugult csatorna

Kicsit nagyobb esők után a Fehérvári út és a Prielle Kornélia utca sarka tengerré változik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Prielle Kornélia u. 1-5

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Máté Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, köszönöm. Néhány nappal a bejelentés után kitisztították és azóta rendben van.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott a probléma?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Máté Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelőrács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére