Megoldott

Szemét szemetet vonz

Az Újlak utca és 513. utca sarkán évek óta burjánzik egy eddig még kiirthatatlan szeméttelep. Igen telep, mert a rövid járdaszakaszt gazok és bokorcsenevények övezik és úgy tűnik ez sokakat a náluk lévő szemétfélék laza csuklóval való eldobálására indukál.
Javaslatom is van! Nem a szemét időszakos összeszedése a megoldás, hanem a környezet megtisztítása a gaztól. Ez egyébként az elég nagy forgalomnak is jót tenne (az utak beláthatósága miattI, valamint a gyalogosok biztonságát is növelné. Ismétlem: az itt tenyésző gazokat egyszerűen ki kell írtani és szabaddá tenni a sarkot.
(Persze lehetséges, hogy városrendészetileg túl egyszerűen látom a kérdést... ;)

[A 2014. augusztus végi fejlemények a bejelentés oldalán olvashatók.]

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    MEGOLDVA! A terület a felvetett probléma szempontjából rendezve van!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyszerűen nem értem, hogy többszöri(!!!) fényképes bemutatóm ellenére, miért nem állítják megoldvá-ra az ügyet?!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát, hát... lassan megint nem lehet ráismerni a helyre... A természet kezdi visszafoglalni a területet! inap volt erre fűnyírás, nem lehetne karbantartani ezt a helyet is? Az emberek jobb közérzetén k...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem lehet ráismerni a környékre olyan szépen "európaisították". Megszünt a balesetveszély, mert meglett a rálátás az utakra.
    Csak remélni tudom, hogy a tiszta és rendezett környezet vissza fogja tarta...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem lehet ráismerni a környékre olyan szépen "európaisították". Megszünt a balesetveszély, mert meglett a rálátás az utakra.
    Csak remélni tudom, hogy a tiszta és rendezett környezet vissza fogja tarta...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem lehet ráismerni a környékre olyan szépen "európaisították". Megszünt a balesetveszély, mert meglett a rálátás az utakra.
    Csak remélni tudom, hogy a tiszta és rendezett környezet vissza fogja tart...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Városközpont sok szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rákoskeresztúr, városközpont (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Sok a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére