Megoldott

Opel Corsa

XI. ker Mezőkövesd 6-8 előtt hónapok óta mozdulatlanul áll egy Opel Corsa és foglalja az amúgy se sok parkolót.
(Képminőségért sorry, este fotóztam.)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Mezőkövesd út 6

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy az Újbuda Közterület-felügyelet kollégái a 2017. december 18-án tartott helyszíni ellenőrzés során nem tapasztalták az említett Opel Corsa jelenlétét.

    Üdvözlet...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • L Zs hozzászólt a bejelentéshez.

    Mezokovesd ut - Kiskore ter keresztezodestol egy picit vissza a Fehervari ut iranyaban.
  • Haris Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves L Zs! Kaphatunk egy fotót, amin látszik a jármű pontosabb elhelyezkedése, környezete? Köszönjük, Járókelő Admin
  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • L Zs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Itt hagyott autoroncs

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, roncs Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Punto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére