Megoldott

Rendszám nélküli roncsautó

A felszólítómatrica még nyáron rákerült de elszállítva még nem volt

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rétköz u. 37

Hozzászólások

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Honlapjuk szerint is elszállításra került.
    2017-11-08 rendszám nélküli FORD bordó Budapest Főváros XI. kerület Rétköz utca 35-el szemben.
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték

    köszönjük
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Itt hagyott autoroncs

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, roncs Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Punto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére